Tıp Bölümü

Tıp Bölümü

  Hayallerinizin mesleği ne zamandan beridir doktorluk? Eminiz çocukluğundan beri pek çok öğrenci tıp okumak kısacası doktor olmak istemiştir. Oysa ki ülkemizin eğitim şartları düşünüldüğü zaman bu eğitimin hayal etmenin ötesine geçmediğiniz görürüz. Tıp eğitimi almak için ülkemiz üniversitelerini kazanmak üniversite sınavından ülkede önemli bir derece yapmayı gerektirmektedir. Yurt dışında sınavsız üniversite eğitimi ile tıp okumak ise artık bir hayal değil gerçeğin ta kendisi.

Bütün dünyada doktorluk mesleğini icra edeceğiniz bir eğitim almak için tercihleriniz Ukrayna Devlet Üniversitesi Kiev Poltieknik Enstitüsü olmalı. Yurtdışında sınavsız tıp eğitimi ile bütün yetenekli gençlere kapısını açan üniversite bu meslek için çaba sarf eden hiçbir öğrenci adayını geri çevirmiyor. YÖK onaylı tıp diploması ile yurtdışında sınavsız tıp eğitimi almanın anahtarı ise Eurostar.

Bugüne kadar tıp fakültesinde pek çok öğrenciye eğitim şansı yaratan Eurostar, sıranın size geldiğini düşünüyor. Ülkemizde veya dünyada, nerede isterseniz eğer doktorluk yapabileceğiniz bir üniversite diploması sizlere Kiev Teknik Üniversitesi ile sunuluyor. Eurostar başvurularınız için gerekli olan evraklardan tutunda öğrencilik hayatınıza kadar her şeyde yanınızda danışman kadrosu ile yer alıyor. Yurtdışında sınavsız tıp eğitimi için bu fırsatı kaçırmayın.