Eğitim Dili

Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü eğitim dili olarak farklı lisanlar ile öğrencilerine avantajlar sağlamaktadır. Yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için dil oldukça önemli ve üzerinde çok durdukları bir konudur. Dil eğitimi ve üniversitenin eğitim dili öğrencilerin tercihleri noktasında büyük önem taşımaktadır. Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü eğitim dili ise üç farklı dil seçeneği ile öğrencilerine avantajlar sunmaktadır. Üniversitenin eğitim dilleri ise Ukraynaca, Rusça ve İngilizcedir. Öğrenciler istedikleri taktirde üniversitenin içerisinde bulunan büyük dil eğitim merkezi ile bu üç lisanı da rahatlıkla öğrenebilmektedirler.

Öğrenciler geleceklerini planlarken mutlaka ama mutlaka dil konusuna öncelik tanımalıdırlar. İyi bir lisan ve birden fazla lisan öğrencilerin daha sonra ki tercihlerinde onlara kariyer hayatının kapılarını açacak olan önemli bir unsurdur. Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü İngilizce, Rusça, Ukraynaca ile yurtdışında üniversite eğitimi noktasında beklentileri fazlası ile karşılıyor. Hiç dil bilmeyen bir öğrenci Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü çatısı altında eğitim görebilir mi? Tabi ki evet. Öncelikli olarak yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi şansı tanıyan bu muhteşem bilim yuvası siz değerli öğrenci adaylarına dil şartı koymuyor. Üniversite içinde bulunan dil eğitim merkezi sayesinde 1 yıl sürecek olan hazırlık programı dahilinde sizler eğitiminiz için gerekli olanı dili öğrenmiş bulunuyorsunuz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!