Dünya Üniversiteleri Arasındaki Yeri

Dünya Üniversiteleri Arasındaki Yeri

Kiev Teknik Enstitüsü 115 yıllık tarhi içerisinde çok sayıda ödül ve madalya almıştır. Akademik ödüller ile süslü eğitim hayatında pek çok

Kiev Teknik Enstitüsü Dünya Üniversiteleri Arasındaki Yeri

Kiev Teknik Enstitüsü ,Yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi ile ülkemizin öğrencilerinin göz bebeği olan Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü 115 yıllık tarhi içerisinde çok sayıda ödül ve madalya almıştır. Akademik ödüller ile süslü eğitim hayatında pek çok akademik başarı ödülü alan bilim adamı yetiştirmiş bu bilim adamlarından bir çoğu da halen üniversite akademik kadrosu içerisinde yer almaktadırlar. Yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarının tercihleri noktasında onlara en iyi olanı sunmayı amaç eden Eurostar bugün Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü ile öğrencilerin önüne kariyer dolu bir üniversite hayatını sunuyor. En iyi profersörlerden, en iyi bilim adamlarından teknik eğitim anlamında en iyi olanı alabilmek için oklar Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü’nü gösteriyor. Bugün ülkemiz öğrencilerinin önünde yer alan üniversite sınavı olmadan üniversite eğitimi sunan Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü başarıyı rastlantılara bırakmıyor ve öğrencilerine yetenekleri doğrultusunda elde edecekleri bir iş yaşamı vaad ediyor.

Üniversitenin akademik guruları arasında kimler mi var? Profesör DI Mendeleev, Profesör ME Zhukovskiy, Profesör KA Timiryazev gibi uluslar arası düzeyde pek çok başarıya imza atmış isim sizleri Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü koridorlarında bekliyor. Bugün dünyada ilk uçak tekne yapımını geçekleştiren isim hangi üniversitenin başarılı beyinlerinden biridir dersiniz? DP Grigorovich uçan tekne projesi ile birçok bilim ödülünü kazandırmış bilim adamlarındandır. Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü ise bu noktada başarı dolu akademik hayatı ile gurur duymaya devam etmektedir.

Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik üniversiteler arası başarı sıralamaları ile de büyük derecelere imza atıyor. 1999 yılından bu yana Ukrayna’da gerçekleştirilen üniversitelere verilen rank yani sıralama ve puanlara göre Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik en iyi üniversite seçilmiştir. Yine bir önceki yıl verilen Yılın Yüksek Öğrenim Lideri Ödülü Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik tarafından alınmıştır. Biraz daha gerilere gitmek gerekir ise 1986 yılında Uluslararası Barış Ödülü’de yine Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik raflarında yerini almıştır. 1972 yılında Bulgaristan ekonomisini düzeltmek için atak gösteren Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik bu işi de başarıya ulaştırmış ve altın ödül kazanmıştır. 1848 yılında ise en iyi akademik personel alanında ödül kazanan üniversite dünya üzerinde akademik kariyer alanında verilen pek çok ödüle adını yazdırmıştır.

Şimdi sizler yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi noktasında bir tercih yaparken Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik gibi bir devin çatısı altında yer almaya nasıl hayır dersiniz? Bizce sizde diyemezsiniz! Yurtdışında üniversite eğitimi hiç bu kadar başarılar süslü bir üniversite ile ayağınıza kadar gelmemişti. Sizler tercihlerinizi Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Teknik yanından kullandığınız sürece yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi sizlere Eurostar garantisi ile ulaşacaktır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!