Havacılık Elektroniği Bölümü

Havacılık Elektroniği Bölümü

Gelecekten beklentilerini en üst düzeye çıkartarak yükselten öğrenciler Kiev Teknik üniversitesinde Havacılık elektroniği bölümünde okumayı tercih ediyorlar.

Havacılık Elektroniği Bölümü

Popüler ve herkesin eğitim almak istediği bölümlerden biri olan havacılık elektroniği bölümü popüleritesini aranılan ve eksikliği hissedilen bir bölüm olmasına borçludur. Havacılık elektroniği bölümü mezunları ne iş yapar? Havacılık elektroniği bölümü mezunları nerede çalışır bu konuda bu bölümde eğitim almayı düşünen öğrenciler için bilgiler vereceğiz. Havacılık elektroniği mezunları hava alanlarında hava limanlarında ve uçaklarda bulunan elektronik sistemlerinin yapımında tamirinde ve bakımında görev alırlar.

Havacılık elektroniği mezunları için iş alanları genellikle hava yolları ve uçak şirketleridir. Oldukça yüksek ücretler ile çalışan bu bölüm mezunları ülkemizde çok az sayıda bulunmaktadırlar. Bunun en önemi nedeni ise yeterli sayıda lisans programının olmaması ve olan lisans programlarının oldukça yüksek puanla öğrenci almalarıdır. Havacılık elektroniği bölümünde eğitim almak için istek duyan pek çok öğrenci bu arzusunu gerçekleştirememiştir. Bu yüzden havacılık elektroniği için yurtdışında üniversite eğitimi en makul çözümlerden biri haline gelmiştir.

Havacılık elektroniği bölümünde eğitim almak için Ukrayna Devlet Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü çatısı altına davetlisiniz. Ülkemizde de geçerliliği olan YÖK onaylı bir üniversite diploması ile yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi şansını sizlerde yakalamak isterseniz havacılık elektroniği bölümü ile Kiev Teknik Enstitüsünde Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi aracılığı ile tanışabilirsiniz. Yurtdışında havacılık elektroniği eğitimi alarak hayallerinize gerçek bir imza atmaya ne dersiniz? Eurostar merkez ofisi sizleri bekliyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!