Elektronik Mühendisliği

Elektronik Mühendisliği Kiev Teknik Üniversitesi, uzun yıllardır eğitim hayatına devam eden, sayısız mezunu olan, son derece başarılı bir kurumdur. Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de bulunmaktadır. Kiev aynı zamanda ülkenin en gelişmiş kentidir ve bu seçkin üniversitenin hektarlara yayılmış kampusuna ev sahipliği yapmaktadır. Kiev Teknik Üniversitesi, Ukrayna’nın teknik eğitim veren en büyük kurumudur. Dev bir üniversitedir. Geniş kampusu, yüzlerce eğitim görevlisi, binlerce öğrencisi ve mezunu ile aynı zamanda coğrafyanın önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Kiev Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’de üniversitenin en fazla ilgi gören bölümlerinden biridir.

Kiev Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Fakültesi:

Kiev Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Fakültesi, Ukraynalı gençlerin yanında, yurtdışından birçok öğrencinin eğitim almak için can attıkları bir okuldur. Elektronik mühendisliği, malum hem ülkemizde, hem de dünya genelinde çalışma alanları en geniş olan mühendislik bölümlerinden biridir. Kiev Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü ise, gerçekten size köklü meslek eğitimi verecek, aynı zamanda geniş olanaklara sahip kariyer imkanları sunacak bir fakültedir.

Elektronik Mühendisliği bölümünde lisans seneleri dört yıl sürmektedir. Yabancı öğrenciler bir sene Rusça dil eğitimi sınıfında eğitim almaktadır. Okulun eğitim dili Rusça’dır. Elektronik mühendisliği bölümü, üniversitenin diğer bölümleri gibi Türk öğrencilere yüksek lisans ve doktora eğitimleri imkanı da sunmaktadır. Bir diğer önemli imkan da, kesinlikle beğeneceğinizi düşündüğümüz, lisans tamamlama imkanıdır. Buna göre, ülkemizde meslek liselerimizden mezun bir gençseniz, ya da ön lisans diplomanız varsa bundan sonra, kalan iki senenizi lisans tamamlama imkanı ile tamamlayarak, lisans diplomanızı alabilirsiniz. Elektronik mühendisliği bölümünde, eğitim aldığınız yıllarda, mesleğin incelikleri, hem teorik anlamda, hem de pratik anlamda öğrenebileceksiniz. Mezun olduğunuzda donanımlı bir genç mühendis olacaksınız.

Kiev Teknik Üniversitesi elektronik mühendisliği size geniş kariyer olanaklarının kapılarını aralamaktadır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, hem ülkemizde, hem de birçok ülkede kariyer yapabilirsiniz. Diplomalarınız mavi diploma yani Europass özelliğindedir. Bu demektir ki tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan diplomanızla, birçok AB ülkesinde çalışabilirsiniz. Tabi, diplomalarınız ülkemizde de geçerli olacaktır.

Kiev Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümü ve bu seçkin üniversitesinin diğer bölümlerinde, lisans eğitimi, lisans tamamlama ve yüksek lisans ile doktora eğitimlerini almak için hemen kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak daima en iyi seçenekleri sunmak için sizlerleyiz. Kiev Teknik Üniversitesi de gerçekten son derece köklü bir okuldur ve bir Türk öğrenci olarak bu kurumda eğitim almak size inanılmaz özellikler katacaktır. Dört sene sürecek elektronik mühendisliği eğitimi size hem teorik anlamda, hem de pratik anlamda bir meslek eğitimi kazandıracak. Geniş olanaklara sahip bir kampus alanında, hem derslerinize devam edecek, hem de spor salonlarında, sanat etkinliklerinde, kültür kulüplerinde zaman geçireceksiniz. Memnun kalacağınıza eminiz.

 

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!