Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü

Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü

  Nükleer enerji mühendisliği tüm dünyanın yakından takip ettiği ve akademik çalışmalar olarak da gerek askeri sektörler gerek uzay sektörü tarafından adım adım takip edilen mühendislik dalıdır. Nükleer enerji mühendisliği bölümü mezunları için bütün dünya da iş kapıları sonuna kadar açıktır.

Son derece popüler bir bilim dalı olan Nükleer enerji mühendisliği bölümü siz sevgili öğrenciler için ülkemizde sadece Hacettepe Üniversitesi tarafından verilmektedir. Nükleer enerji mühendisliği eğitimi almak için bu tek seçenek öğrencilerin önünde son derece kısıtlılıklar ve imkansızlıklar yaratmaktadır. Öğrencilerin hayalinde yer alan bu bölümde eğitim almak için yurtdışında sınavsız üniversite şartı ile Nükleer enerji mühendisliği eğitimi Kiev Teknik Enstitüsü ile hayalden gerçeğe dönüşüyor.

YÖK onaylı bir üniversite diploması ile dünyanın her yerinde icra edeceğiniz bir mühendislik eğitimi almak için tercihleriniz sizi Eurostar aracılığı ile Ukrayna Devlet Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsüne yönlendirmeli. Hayallerinizin gerçeğe döneceği bir üniversite eğitimi için artık zamanın ertelemeye son verin.