Mikro ve Nano Teknoloji Bölümü

Mikro ve Nano Teknoloji Bölümü

Kariyer planlarını Avrupa ülkelerinde yapmak isteyen öğrencillerimize müjdemiz var.

Mikro ve Nano Teknoloji Bölümü

Ne kadar sık duyuyoruzs son yıllarda bu meslek dalını. Çünkü bütün bilim dalarlının ve bütün sektörlerin içinde Mikro ve Nano Teknoloji Bölümü yer alıyor. Yepyeni bir teknoloji alanı olan bu bilim dalı 1 mikron büyüklüğünden 1000 mikron büyüklüğüne kadar elektro mekanik uygulamaları ve düzeneklerin gerçekleştirildiği bu düzeneklerin incelendiği bilim dalıdır. Mikro ve Nano Teknoloji mezunları da bu bilim dalının içinde bulunduğu bütün sektörlerde iş imkanı bulurlar.

Mikro ve Nano Teknoloji bölümü mezunları ne iş yapar? Kimya sanayiden tutunda makine sanayiye elektronik sanayiye, kozmetik sanayiye, ilaç sanayiye varana kadar bütün iş sektörlerinde çalışma imkanı bulurlar. Son yılların en popüler meslek dallarından biri olan Mikro ve Nano Teknoloji bölümü mezunları için iş kaygısı asla yaşanmamaktadır. Oldukça popüler olan bu meslek birimi 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerden oluşmaktadır.

Ukrayna Devlet Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü ülkemizde sayılı sayıda bulunan Mikro ve Nano Teknoloji bölümünde eğitim görmeniz için siz öğrencilerine kapılarını açıyor. Bu bilim dalı içinde eğitim görerek mezun olup kısa sürede dünyanın neresinde olursanız olun iş sahibi olabilirsiniz. Üstelik YÖK onaylı üniversite sınavsız yurtdışında üniversite eğitimi şansı ile sizleri adeta ödüllendiriyor. Kiev Teknik Enstitüsünde Mikro ve Nano Teknoloji eğitimine başvurmak için Eurostar irtibat büroları ile bir an önce iletişime geçin ve geleceğinizi şansa bırakmayın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!