Teknik Bilgi Güvenliği Sistemleri Bölümü

Teknik Bilgi Güvenliği Sistemleri Bölümü

   Bugün bütün bilgilerin her sektör için ayrı ayrı bilgisayar ortamında depolandığı arşivler oluşturulduğu güvence altında tutulduğu bir gerçektir. Teknik bilgi güvenliği sistemleri bölümü ise saklanan bu verilerin güvenliğini sadece gerekli kişilerin erişebilmesini saklayan birimdir. Teknik bilgi güvenliği sistemleri bölümü mezunları veri depolama şifreleme ve erişilebilirlik işlemlerini kısıtlandırma noktasında görevlidirler.

Teknik bilgi güvenliği sistemleri bölümü mezunları bugün ülkenin her yerinde iş imkanı bulum gerek özel gerek kamu sektörleri için en aranılan elemanlar arasında yer alırlar. Teknik bilgi sistemleri bölümü mezunlar iş imkanları olarak en geniş kategoriye sahip elemanlardır. Teknik bilgi sistemleri bölümü mezunları olarak bilgi güvenliğinden sorumlu elemanlar olmaktasınız.

Yurtdışı sınavsız üniversite eğitimi sayesinde teknik bilgi güvenliği sistemleri bölümünden mezun olabilir, YÖK onaylı üniversite diploması sayesinde ülkemizde bu alanda iş sahibi olabilirsiniz. Ukrayna Devlet Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü sayesinde yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi Eurostar’ın üstün yardımları ile sizlerle oluyor.