Isı ve Güç Mühendisliği

Isı ve Güç Mühendisliği son yılların yükselen mesleklerinden biridir. Birçok öğrenci ısı ve güç mühendisliği alanında eğitim almayı hedeflemektedir. Bu meslek eğitimini en iyi alacağınız okulların başında, Kiev Teknik Üniversitesi Isı ve Güç Mühendisliği gelmektedir. Bu üniversite, Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de bulunmaktadır. Kiev’de yaklaşık olarak 150 hektarlık bir alanda, son derece gelişmiş alt ve üst yapısı olan bir kampüste bulunmaktadır. 20 fakülte binası, 10 eğitim ve araştırma kurumu, sayısız enstitüleri ile öğrencilerine yıllardır, kaliteli ve donanımlı şekilde eğitim sunmaktadır. Üniversite fakültelerinden biri de ısı ve güç mühendisliği bölümüdür.

Kiev Teknik Üniversitesi Isı ve Güç Mühendisliği Fakültesi:

Kiev Teknik Üniversitesi Isı ve Güç Mühendisliği Fakültesi, öğrencilerin gerçekten ilgi gösterdikleri bir fakültedir. Bu bölüm ve üniversite genel anlamda, ülkemizden Türk öğrencileri kabul etmektedir. Öğrencilerimiz hem lisans eğitimi, hem de lisans tamamlama eğitimi için sınavsız olarak, diploma ve bazı temel belgelerin ibrazı ile üniversiteye kabul edilmektedir. Bu muhteşem eğitim fırsatını kaçırmamak için hemen öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Ülkemizin önde gelen yurtdışı eğitim danışman kurumu Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yanınızdayız. Üniversite ile aramızdaki işbirliği ile gençlerimizin bu köklü kurumda sınavsız kabulle eğitim almalarını sağlamaktayız.

Isı ve Güç Mühendisliği Fakültesi eğitimi dört senedir. Bu dört seneden öğrenciler mükemmel bir mühendislik eğitimi almaktadır. Eğitim dili Rusça’dır. Rusça dilini öğrenmek için bir senelik hazırlık fakültesinde eğitim alınmaktadır. Bundan sonra mühendislik dersleri başlamaktadır. Türk öğrenciler, bölümleri ısı ve güç mühendisliği fakültesi eğitimlerini tamamladıktan sonra, aynı bölümde ya da farklı bir bölümde yüksek lisans eğitimlerini yapabilirler. Doktora eğitimi programı da öğrencilerimize verilmektedir.

Isı ve Güç mühendisliği fakültesinde, eğitim olanakları en üst seviyededir. Kampus donanımlı olmakla birlikte, fakültede öğrencilerin mükemmel bir mühendislik eğitimi almaları sağlanmaktadır. Laboratuvarlar, etüt odaları, derslikler, amfi, çalışma sahaları öğrencilerin hem teorik, hem de pratik anlamda kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. Mezun olan öğrenciler, mühendis olarak, hem teorik bilgiye, hem de pratik bilgiye sahip olmaktadır.

Isı ve güç mühendisliği fakültesi ve genel anlamda üniversite Bologna kriterlerine uygun bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Bu sistemde, mezun gençlerin Avrupa Birliği ülkelerinde de çalışmasına olanak sağlamaktadır. Nedeni ise, üniversitenin Avrupa Birliği üniversitelerinden biri olmasıdır. Mezun olduğunuzda diplomanızla birçok Avrupa ülkelerinde kariyer planı yapabilirsiniz. Ülkemizde kabul edilen diplomalarınızla, hem özel, hem kamu kurumlarında kariyer basamaklarını çıkabilirsiniz. Demek istediğimiz gençler, Kiev Teknik üniversitesinden mezun olarak birçok kariyer seçeneğini, başarılı bir meslek imkanını yakalayabilirsiniz. Uygun harç rakamları da sizi memnun edecek. Bir devlet üniversitesi olan Kiev Teknik Üniversitesi’nde okul harçları son derece makuldür. Bu nedenle, zorlanmadan eğitim alabilirsiniz. Mutlaka öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alın ve size yardımcı olalım. Bu şansı yakalayın.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!