Öğrenci Yaşamı

Kısa adı ile KPI yani Kiev Teknik Enstitüsü öğrencileri için öylesine bir üniversite yaşamı hazırlamış ki, öğrencileri bir an olsun yerinde durmuyor diyebiliriz. Kiev Teknik Enstitüsü kampüs yaşamında ve sosyal yaşamda öğrencilerini tatmin ediyor. Tercihiniz kıpır kıpır bir üniversite hayatından yana ise ve bu hayatı kariyer odaklı bir bilim yuvasında gerçekleştirmek istiyorsanız o zaman bu rüyanın anahtarı Kiev Teknik Enstitüsü ile sizlere ulaşıyor. Yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi ile bu üniversite eğitimini birbirinden farklı etkinlikler ile süsleyen Kiev Teknik Enstitüsü’nün slogalı ‘’Hayal kırıklığına yer yok!’’. Evet doğru duydunuz, üniversite hiçbir öğrencimiz neden bu üniversiteyi tercih ettim gibi bir soruyu asla kendisine yönlendirmeyecek diyor.

Kiev Teknik Enstitüsü öğrenci yaşamı içinde neler mi var? Öncelikle her mayıs ayında asla ihmal edilmeyen ülkemizde bahar şenlikleri diye adlandırılan Kiev Teknik Enstitüsü şöleni var. Bu şölende neler yok ki, yarışmalar, danslar, konserler akıl almaz aktiviteler hepsi Kiev Teknik Enstitüsü şöleninde her mayıs ayında. ,

ETA, yani Estrada Amatörler Tiyatrosu! Yurtdışında sınavsız bir üniversite eğitimi almaya karar verdiniz ama içinizde ki tiyatro aşkına da dur demek istemiyorsunuz. Kiev Teknik Enstitüsü çatısı altında amatör tiyatro ruhunuzun tiyatro sahneleri ile buluşması içten bile değil! Öğrencisine sunduğu kaliteli hizmetler yanında tiyatro sinema resim gibi pek çok oluşum ile de Kiev Teknik Enstitüsü fark yaratıyor. Daha bitmedi bir de Hızlı Zekalılar Kulübü var! Teknik üniversite çatısı altından pek bilim adamının çıktığı bir gerçektir. Bunun en bilindik isimlerinden biri de Kiev Teknik Enstitüsü’dür. Hızlı zekalılar kulübü ile en zeki öğrencilerinin zekaları karşısında şapka çıkartan akademisyen kadro bu kulübü çok seviyor!

Dans o Kiev Teknik Enstitüsü için olmazsa olmazdır. Gerek halk dansları ile gerek pek çok dans dalı ile birlikte öğrenciler eğlenceden ayaklarının yerden kesildiği zamanları Kiev Teknik Enstitüsü ile yaşayacaklar. Piyona çalmak, caz eğitimi almak isteyen öğrenciler için burası bir üniversite değil adeta bir konservatuar! Üniversite sadece eğitim değildir, üniversite geleceğe her yönü ile dolu bir mezun verebilmektir. İşte bunu fazlası ile başarabilmiş bir üniversite olan Kiev Teknik Enstitüsü Kültür Sanat Merkezleri ile yurtdışında sınavsız üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerini bekliyor.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!