Güzel Sanatlar Bölümü

Güzel Sanatlar Bölümü

 Yetenekleri doğrultusunda eğitim gördüğünüz bir meslek sahibi olmak isteyen herkes için en ideal alan güzel sanatlardır. Herkesin bir yeteneği vardır fakat bunu geliştirebilecek eğitim fırsatı yakalamak kolay değildir. Müzik, resim, heykel, tiyatro gibi pek çok alanda hayatınızın mesleğini bulabileceğiniz bir eğitim almak için güzel sanatlar fakültesini tercih etmelisiniz.

Güzel sanatlar fakültesinde güzel sanatlar eğitimi almak için zaman kaybetmeyin. Belki de geleceğin oyuncuları geleceğin ressamları, geleceğin müzisyenleri arasında sizler yer alıyorsunuz. Neden hayallerinizi erteliyorsunuz? Unutmayın ki iyi bir eğitim ile farkında dahi olmadığınız kadar yetenekleriniz gün yüzüne çıkabilir. Bunun için yurt dışında güzel sanatlar eğitimi sizleri bekliyor.

Ukrayna Devlet Üniversitesi Kiev Teknik Enstitüsü güzel sanatlar bölümü ile ülkemizin yetenekli gençlerini bekliyor. Yurt dışında sınavsız ve YÖK onaylı diploma imkanı sunan güzel sanatlar bölümü ile yetenekli öğrencilere kapılarını açan Kiev Teknik Enstitüsü sizleri bekliyor. Başvurularınızı Eurostar danışmanlarından gerekli bilgileri öğrenerek gerçekleştirebilirsiniz.